Dijital Pazarlama

Dijital dünya, kendine özgü yeni bir evren! Orada zaman bir başka akıyor… Yalnızca 60 saniyede; 69 milyon mesaj gönderiliyor, 5 milyon Google araması yapılıyor ve 695 bin hikaye paylaşılıyor. Işık hızında işleyen bu yeni evrende sizi ve markanızı görünür kılmak için stratejik, yenilikçi ve özgün bir yöntemimiz var. O da dijital pazarlama hizmetimiz ile bu […]

Influencer Marketıng

21. yüzyıl dünyasında kim sosyal medyada bir etki yaratmak istemez ki? Bu etkiyi yaratıp hedef kitlenizle bağlantı kurmanız için markanızla influencerları bir araya getirip geleceğe ışınlıyoruz.

PR

Bu, bir iletişim sanatı… Hedef kitlenizin zihninde pozitif imajınız olsun diye tüm basın ve iletişim kanallarında gelecek perspektifinizi yaratmak için titizlikle çalışıyoruz.

Google 360

Kullanıcıyı çevrimiçi bir gerçekliğin içine ışınlayan ve burada yeni deneyimler edinmesini sağlayan 360 çekimleri ile uzak geleceği yakın ediyoruz.

Medya Planlama & Satınalma

Potansiyel müşterilerinizi işlek bir caddenin kalabalığında mı yoksa bir derginin sayfaları arasında mı bulabilirsiniz? Hedef kitleniz ile doğru zamanda, doğru yerde karşılaşmanız markanızın geleceğini doğrudan etkiler. Çıktığınız bu gelecek yolculuğunda sizi ve bütçenizi en doğru şekilde yönlendirerek müşterileriniz ile karşılaşmanızı tesadüf olmaktan çıkarıyoruz.

Web Sitesi

Müşterilerinizin gözünde faydanızı en üst seviyeye çıkarmanız için mevcut farklı teknolojileri, hizmetleri ve yetenekleri kullanıyor ve gelecekten günümüze tıklıyoruz.

Prodüksiyon

Prodüksiyon, markanızın gerçek değerini ve imajını gösteren en önemli araçlardan biridir. Alanında uzman profesyonel prodüksiyon ekibimiz ile birlikte nasıl görünmeniz gerektiğine karar veriyor ve sizi olabilecek en uygun haliniz ile ölümsüzleştirerek geleceğe taşıyoruz.

Marka İletişimi

İletişim; duygu, düşünce, haber ve bilgilerin alışverişidir. O sebeple markanızın kime, neyi, nasıl söyleyeceğini bilmeniz hayati bir önem taşıyor. Rakiplerinizden en farklı özelliklerinizi, en ilgili kişilere, kurumsal değerleriniz çerçevesinde olması gerektiği gibi anlatıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Yaklaşık on yıl önce bir sosyal medya gönderisi ile yüzbinlerce kişiye ulaşılabileceğini öngörebilir miydiniz? Peki sosyal medyanın bugünden sonra nereye gideceğini kim bilebilir? Edindiğimiz tecrübe ve bilgi ile bu dönüşümde yalnız değilsiniz.