TELEFUN MOBİL

Telefun, izleyenlerin ekranlar ve telefonlar aracılığı ile markanın akılda kalıcılığını sağlamayı hedefleyen interaktif bir yarışma platformudur. Bu interaktif yarışma ile markalar, hedef kitlelerine ulaşır, kitlelerini pasif izleyenden aktif katılımcıya dönüştürürler.

Telefun Nasıl Çalışır?

Basit sorulardan oluşan bir yarışma mekândaki büyük ekranla izleyiciye verilir. İzleyiciler, katılımı cep telefonlarından, verilen numarayı arayarak ya da web sitesinden gerçekleştirebilir. Yarışma sonucu markanın belirlediği ödüller sahipleriyle buluşur.

Telefun yarışmaları, markaların kurumsal kimlikleri ve renk tercihleri doğrultusunda, kreatif ajanstan gelen görsellere paralel olarak marka kimliğine göre kişiselleştirilebilmektedir. Benzer biçimde soru içerikleri de her etkinliğin türüne bağlı olarak oluşturulmaktadır.

Uygulamanın çalıştırılabilmesi için katılımcıların izleyeceği ekran ve internet bağlantısı yeterlidir. Etkinlik alanında teknik personele ihtiyaç duyulmamaktadır.

Nerelerde Bulunur?

Konser, kongre, seminer, parti, road - show, spor etkinliği gibi insanların toplu olarak bulunduğu her türlü ortamda Telefun İnteraktif Yarışma kullanılabilir.

Detaylı bilgi için aşağıdaki Telefun sunumumuza göz atmayı unutmayın.