KRAL GENÇ İNTERAKTİF TV NETWORK

 

Kral Genç, Türkiye çapında 12 ildeki 39 üniversitenin kampüslerinde bulunan İnteraktif TV Network’üdür. İngo Reklam Ajansı olarak Telefun ile çözüm ortağı olduğumuz bu mecranın tüm  haklarını elimizde bulundurmaktayız.

Kral Genç Nedir?

Birbiriyle bağlantılı çalışan müzik - internet kioskları, LCD ekranlar (251 adet) ve ses sistemlerinin bulunduğu networkte gösterilen içerikler; klip, haber, üniversite yönetimi duyuruları, öğrenci kulüplerinin duyuruları, ekstrem spor görüntüleri, hava durumu ve reklamlardır. Kral Genç, sahip olduğu bu sistem ile üniversitelere kendi özel interaktif televizyon kanallarını kurma imkânını sağlarken, reklam verenlere kampüs içlerinde görüntü, ses, internet ve kiosk altyapısı sunmaktadır.

Kral Genç Kaç Kişiye Ulaşır?

Yayınlanan içerik ayda 5 milyon öğrenciye ulaşmaktadır. Bununla beraber sadece kioskları kullanan öğrenci sayısı ise ayda 400 bin civarındadır.

Kral Genç ile hedef kitlesi üniversite öğrencileri olan reklam verenler için farklı ve ilgi çekici bir mecra oluşturmakla birlikte, müşterilerimize bu kitleye doğrudan ulaşmanın en etkili yollarından birini sunuyoruz. Sistemin bize sağladığı esneklik dahilinde, standart uygulamalarımız dışında da reklam veren istekleri doğrultusunda sistemimizi özelleştirebilmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için sunumumuza göz atabilirsiniz.

Kral Genç sunumu için tıklayın.