BABBA REKLAM ÜNİTELERİ

 

İngo Reklam Ajansı olarak Ege Bölgesi reklam satış haklarına sahip olduğumuz Babba Reklam Üniteleri, dünyada ilk defa Türkiye’de uygulanan bir açık hava reklam ünitesidir. Babba, klasik açık hava reklam uygulamalardan farklı olarak; 3D, ışıklı ve sabit reklam alanı özelliklerini bir arada sunabilen tek reklam ürünüdür. Doğası gereği farklı ve dikkat çekici olduğu için, reklam mesajını tüketiciye ulaştırmak ve farkındalık yaratmak konusunda çok etkilidir.

Babba Reklam Üniteleri Nerelerde Bulunur?

Her gün birçok insanın ziyaret ettiği dört büyük havalimanında bulunmaktadır. Bunlar; İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve Antalya ICF Havalimanı’dır. Babba, reklam verenin iletmek istediği mesajın, hedef kitle ile doğru zaman ve yerde buluşabileceği özgün bir üründür.

Babba Reklam Üniteleri Kaç Kişiye Ulaşır?

Havalimanları, son yıllarda hızla artan yolcu sayısı ile orta ve üst SES grubundaki hedef kitleye mesajını iletmek isteyen markaların en çok tercih ettiği reklam alanı haline geldi. Türkiye’de yılda toplam 114 milyon yolcuya ulaşırken sadece İzmir’de 14 milyon yolcuya ulaşmaktadır. Bunun dışında havalimanları, sadece yolcuların değil, yolcu yakınları, şirket personelleri ve diğer ziyaretçilerin de ziyaret ettiği bir yerdir. 

Babba, resmi olarak yayınlanan yolcu trafiği rakamlarını kullanarak  reklamın yayında kaldığı sürede, reklamın kaç kişiye ulaştığını ölçümleyebilmekte ve sonuçları reklam verene sunmaktadır.

Babba Reklam Üniteleriyle ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz bu konudaki sunumumuza göz atabilirsiniz.

Babba Sunumu için tıklayın.