Web Sitesi ve SEO

SEO' nun temel amacı (Arama Motoru Optimizasyonu) arama motorlarında üst sıralarda listelenmek ve web sitenizde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktır.

Web sitesi ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) günümüzde  olmazsa olmazdır. Web sitenin firmanıza sağladığı faydalar; görünürlük, ulaşılabilirlik ve satıştır. Arama Motoru Optimizasyonu ise web sitenizin arama motorları tarafından daha görünür hale getirilmesini sağlayan teknik işlemler bütünüdür.

Web sitenizin ön sıralarda yer alması için sitenizin tasarımının yeni olması ve fotoğraflarının güzel gözükmesi yeterli değildir. SEO sürecinin faydası, uzun süreli çalışmaların sonucunda başarıya ulaşmaktadır. Bundan dolayı sitenizi yayına aldıktan sonra sıraladığımız aşamaları uygulamaya geçirmeliyiz. 

SEO (Arama Motoru Optimizasyon) Süreci Nasıl Olmalıdır?

  1. Anahtar Kelime Araştırması (Keyword)
  2. Rakip Analizi
  3. Raporlama/Hedef Belirleme
  4. Özgün İçerik Oluşturma (Google Seo kurallarına uygun blog yazıları yazılmalıdır.)(Görsellerin Arama Motoru Optimizasyonu kurallarına uygun etiketlenmesi gerekmektedir.)
  5. Sayfa Optimizasyonu/On-Page SEO
  6. Link İnşası/Backlink Çalışmaları (Kaliteli, ön sıralarda bulunan ve trafiği yüksek olan sitelerden web sitenize yönlendirme yapılması) 

İngo Reklam Ajansı olarak İzmir'de firmanızın ihtiyacı doğrultusunda mobil uygulama, web site tasarımı, yazılımı ve optimizasyon hizmetlerini sunmaktayız. Web site projelerimiz Responsive (mobil uyumlu) ve Google Seo puanı +75/100 olacak şekilde hazırlanmaktadır.